GC HARDENBERG

2018-10-29,

Klub Golfowy Hardenberg w pobliżu Getyngi w Niemczech to wyjątkowe miejsce.

Dwa 18 dołkowe pola golfowe i mniejsze publiczne 6 dołkowe z dodatkową funkcją golfa kopanego.

Obiekt wyjątkowy, pięcio gwiazdkowy, fantastycznie przygotowany do gry, zlokalizowany na pięknym zadrzewionym, pagórkowatym terenie jednocześnie bardzo przystępny z przyjazną obsługą.

W połowie października razem z Marcinem mieliśmy przyjemność odwiedzić GC Hardenberg.

Pojechaliśmy spotkać się z Panią Luisą Brandes, Dyrektor GC Hardenberg żeby, podziękować za wspaniały prezent dla naszego klubu, dwie palety piłek treningowych za które serdecznie dziękujemy.

Dzięki uprzejmości trenera golfa Pana Carstena Lebbe z Golfschule Stefan Quirmbach mogliśmy poznać najnowsze metody nauki i udoskonalania gry w golfa.

Imponujące miejsce wyposażone w najnowocześniejsze narzędzia, komputery, kamery, specjalne programy i fachową opiekę trenera.

Wisienką na torcie naszej miłej wizyty były dwie rundy golfa na wyjątkowo pięknych polach przy wspaniałej pogodzie i miłej atmosferze.

Symbolem klubu jest głowa dzika, dołek nr 11 na Niedersachsen Course ma właśnie kształt głowy dzika, zagranie na tym dołku to, wyjątkowe golfowe przeżycie, dołek jest usytuowany na wodzie co zwiększa jego atrakcyjność.

Sprawcą i motorem tego wydarzenia jest nasz kolega i długoletni członek GC Hardenberg,

Filip Ruszczyński. Serdeczne dzięki Filip po raz kolejny za wszystko co robisz dla naszego klubu.