Golf to jest to!!!

2014-05-06,

Łąka nad Bobrem nie jest jeszcze przygotowana dokładnie do celów golfowych ale mimo to mieszkańcy naszego miasta mogą zauważyć golfistów trenujących uderzenia kijami golfowymi.

Jest to nowe zjawisko, na tle starego miasta i panoramy Karkonoszy wygląda czadowo.

Cieszy nas to że, niezależnie od wieku i gustu część mieszkańców naszego miasta, których spotykamy w sąsiedztwie naszego poligonu golfowego, bardzo pozytywnie odbiera naszą inicjatywę sportową.  Doceniana jest też dbałość o teren i otoczenie którym zarządzamy.

Prosimy wszystkich użytkowników naszego terenu i otoczenia o zabieranie śmieci ze sobą,

Bądźmy dobrymi gospodarzami naszego miasta.

We wtorek kilku członków naszego klubu spotkało się żeby potrenować grę w golfa na naszej łące . Trening osobisty zamienił się w instruktarz golfa grupce sympatycznych młodych ludzi którzy golfa widzieli do tej pory w TV. Młodość ma ten przywilej że wszystko co nowe przychodzi łatwo. Jestem pewien że, w Jeleniej Górze i okolic mamy mnóstwo ludzi którzy w różnym wieku  mogą grać w golfa. Mam wrażenie że do tej pory grający w golfa wstydzili się przyznać do tego że są golfistami, żeby nie być posądzonym o snobizm.

W golfa może grać każdy, bez względu na płeć,  pochodzenie, zamożność, religie, preferencje polityczne czy seksualne, na polu golfowym jesteśmy równi.

Ze względu na spore zainteresowanie naszą ideą, w przyszłym tygodniu określimy dni tygodnia w których każdy kto zechce będzie mógł poznać pierwsze kroki do golfa.