IV Turniej O Puchar Prezydenta JG

2016-10-04,

IV Turniej O Puchar Prezydenta Jeleniej Góry za nami. Był to fantastyczny dzień z golfem przy pięknej pogodzie i bardzo miłej atmosferze.

Jako organizatorzy jesteśmy mile zaskoczeni frekwencją golfistów. Pole golfowe w Harrachovie ma pojemność 40 grających, do turnieju przystąpiło 48 golfistów. Tak duża ilość graczy trochę spowolniła grę ale nikt nie narzekał.

Po turnieju większość uczestników turnieju spotkała się na wspólnym obiedzie w hotelu Centrum.

Wyjątkowym występem popisał się nasz klubowicz Errol Mills. Zdobył Puchar Prezydenta Jeleniej Góry, został Mistrzem Klubu brutto wynikiem 63 za rok 2016. To nie koniec, zajął I miejsce netto wynikiem 58 w kategorii Hcp 0-22 i na koniec miał na dołku nr 8 Hole in one. Errol im starszy tym lepszy, gratulacje.

W kategorii golfistów Hcp 22,1-54 najlepszy okazał się Tomek Chwederowicz GCJG

Rozegraliśmy konkurs na „Longest drive”czyli najdalsze uderzenie wygrał Vladimir Hofman Z klubu Harrachov

Nearest to the pin, najbliżej do flagi po pierwszym uderzeniu wygrał klubowicz FWG&CC Rajszew kolega Krzysztof  Kołodziejski.

Wśród kobiet wyróżniła się Astrid Pauli członek GCJG.

Gratulacje dla zwycięzców i wszystkich którzy wzięli udział w najważniejszym turnieju naszego klubu.