Pole Golfowe GCJG

2017-04-23,

Wiosna 2017 w naszym regionie jest wyjątkowo kapryśna.

Po pierwszej próbie prac z obróbką ziemi na przyszłym polu golfowym w Jeleniej Górze, prace zostały zatrzymane, za dużo wilgoci.

Obecnie czekamy na to żeby pocięta gleba na terenie przyszłej strzelnicy wyschła i wtedy zostanie przeorana i wyrównana.

Koniec obróbki gleby to zasiew trawy i oczekiwanie na nowy piękny trawnik.

Oprócz strzelnicy w strefie treningowej powstanie putting green, bunkry, pochyłości, doły i strefa do chipp’owania i pitch’owania.

Prace które będą przeprowadzone w najbliższym czasie są finansowane z funduszów klubowych dzięki hojności członków GCJG.

Poszukujemy wsparcia finansowego do stworzenia pola golfowego które będzie miejscem nauki i gry w golfa ale również miejscem spotkań i integracji mieszkańców naszego regionu.

Chcielibyśmy żeby firmy działające lokalnie wsparły idee budowy pola golfowego które będzie dostępne ze względu na fantastyczną lokalizację w środku miasta a tym samym w środku Kotliny Jeleniogórskiej.

Zapraszamy każdego kto może przyczynić się do stworzenia tak bardzo potrzebnego obiektu golfowego w naszym regionie dla obecnych i dla przyszłych golfistów z naszego regionu i odwiedzających nas gości.

Kontak, EDO

Tel: 691 385 828

Email: kontakt@golf.jgora.pl